pallo2.jpeg
YHTEYSTIEDOT
Image

Toimiston yhteystiedot

Image

Mika Koivumäki

Myyntijohtaja / Head of sales
+358 40 551 6995
mika.koivumaki@vepsu.fi

Satu NIEMINEN

OPERATIIVINEN JOHTAJA / COO
puh. +358 45 111 1641 
satu.nieminen@vepsu.fi

Demi Berman

SISÄLLÖNTUOTTAJA / PRESS OFFICER
puh. +358 45 233 8212
demi@vepsu.fi

Tommi Helminen

VPS PLAY / MEDIAVASTAAVA
puh. +358 40 0656 148
Tommi@vepsu.fi

Mari JOKINEN

TOIMISTOPÄÄLLIKKÖ / OFFICE MANAGER
puh. (06) 318 2970
mari.jokinen@vepsu.fi

Vesa RANTANEN

TAPAHTUMAVASTAAVA / EVENT MANAGER 
puh. 040 7388 349
v-m.rantanen@vepsu.fi

Renato Mangs / Sokol Security

TURVALLISUUSVASTAAVA / SECURITY MANAGER 
puh. 040 551 4900
renato.mangs@sokolsecurity.com
Image

Joukkueen yhteystiedot / Team contact details

Image

Jussi NUORELA

PÄÄVALMENTAJA / HEAD COACH
Jussi@vepsu.fi

Henri Sillanpää

VALMENTAJA / COACH
henkka.sillanpaa@vepsu.fi

Jouko Jokinen

KUNNIAJOUKKUEENJOHTAJA
puh. +358 40 091 5026
jouko.jokinen@vepsu.fi 

Emil Furcht

AKATEMIAN PÄÄVALMENTAJA / AKATEMIA HEAD COACH
Emil@vepsu.fi

Vesa Kumpula

MAALIVAHTIVALMENTAJA / GOALKEEPER COACH
vesa.kumpula@vepsu.fi

Timo Jääskä

JOUKKUEENJOHTAJA / HUOLTAJA
puh. +358 50 558 0737
Timo.Jaaska@vepsu.fi

Kari Salmi

FYSIIKKAVALMENTAJA

Janne Lindberg

URHEILUJOHTAJA / DIRECTOR OF FOOTBALL
Janne.Lindberg@vpsjuniorit.fi

Rauno Vahtera

HUOLTAJA
puh. +358 40 573 7454

Vaasan palloseuran toimisto

Rantamaantie 6, 65100 Vaasa

Toimiston aukioloajat:
ma – pe
klo. 10-12 ja 14-16

VPS Oy:n tilinumerot



VOP : 567008-20177986
IBAN: FI74 5670 0820 1779 86 | BIC: OKOYFIHH

Verkkolaskuosoite:
Vaasan Palloseura Oy
003718336039

Operaattorin tunnus:
BAWCFI22

Y-tunnus:
1833603-9

Sähköpostilaskut:
Vepsu@rantalainen.fi
Image

#SEURAARAITAA

Image

Rantamaantie 6, 65100 Vaasa

puh. (06) 318 2970

toimisto (at) vepsu.fi

Toimiston aukioloajat: Ma-Pe klo. 10-12 ja 14-16

Image
© 2022 Vaasan Palloseura. | Powered by: RStudio